0_Web_АктуелноГраѓански сектор

Завршна конференција „Влијанието на мерит системот врз судската независност и професионалност во Северна Македонија“

Завршна конференција „Влијанието на мерит системот врз судската независност и професионалност во Северна Македонија“ ќе се одржи денеска во Скопје во организација на коалицијата „Сите за правично судење“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close