КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Заврши 46-то издание на Млад отворен театар

Со претставите „Имагинарен, ти“ на Блерим Далишта и „Јовано, Јованке“ на Јована Зајкова заврши годинешново 46 - то издание на Млад отворен театар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close