0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталВидео изјаваМакедонија.СлајдерПолитика

Заврши средбата на Заев со партиите од владината коалиција

Заврши средбата на премиерот Зоран Заев со партиите од владината коалиција на која тој ги информира за договорот за влегување на Алтернатива во Владата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close