ЕвропаЕвропа.Портал

Завршија изборите во Русија

Гласачките места во московската временска зона беа затворени во 20 часот, со што заврши тридневното гласање на парламентарните и регионалните избори во Русија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close