0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Жени со висок статус барале од таткото на Илон Маск да им донира сперма

Ерол, за кого медиумите претходно пишуваа дека изјавил дека смислата на животот на Земјата „е да се размножуваме“, се чини, „ја исполнил својата мисија“, откако компанија во Колумбија побарала од него да донира сперма.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close