0_Web_АктуелноКултураКултура.ПорталМКДНекатегоризираноОпштество

„Жените во медиумите“ во фокусот на петтиот Медиумски фестивал Скопје

Со дискусија посветена на годинашната фестивалска тема „Жените во медиумите“ вечерва започнува петтото издание на Медиумскиот фестивал Скопје.

Back to top button
Close
Close