0_Магазин.ПорталВидеоСцена

Жена не треба да го глуми Џејмс Бонд, вели Даниел Крејг

Следната година навршуваат 60 години од првиот филм за Џејмс Бонд од високобуџетниот серијал, тогаш со Шон Конери во водечката улога.

Back to top button
Close
Close