0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

ЕЦДЦ предупредува дека летото почнува со нов бран на коронавирус

Нови студии покажаа дека БА.4 и БА.5, во споредба со претходните, повешто го избегнуваат имунолошкиот систем

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close