0_Web_Насловна-слајдерБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

ЕУ: Први проекти од економскиот пакет за Западен Балкан кон крајот на декември

Како што изјавија за Бета извори од Европската комисија, некои проекти од Западен Балкан веќе пристигнале во Брисел и секој проект, што мора да биде „многу темелно подготвен“, ќе се разгледува поединечно.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close