0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

ЕУ не се шегува: Полска ќе плаќа милион евра дневно

Одлуката на Европскиот суд на правдата следеше откако Европската комисија побара „финансиски казни“ со цел да се обезбеди почитување на пресудата од јули, пренесуваат американските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close