Дописници СветСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

ЕУ: Ги разгледуваме наводите на Израел за “тероризам“ на невладини организации

Ги земаме многу сериозно наводите и бараме разјаснување од израелските партнери, и во минатото имало вакви сомнежи кои на крајот се покажаа неосновани, но продолжуваме да разговараме со партнерите во Израел, рече Стано.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close