0_Спорт.ПорталРакомет

Еурофарм Пелистер ја развива ракометната академија

Македонскиот вицешампион Еурофарм Пелистер објави денеска дека започнува амбициозен проект за развој на својата ракометна академија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close