0_Спорт.ПорталРакометСпорт

Еурофарм Пелистер од вториот „шешир“ ја чека жрепката за Лига Европа

Ракометарите на битолски Еурофарм Пелистер од вториот квалитативен шешир ќе ја очекуваат утрешната жрепката за групната фаза од новата сезона во Лига Европа.

Back to top button
Close
Close