0_Спорт.ПорталРакометСпортСпорт.Слајдер

Еурофарм Пелистер и Валтер ја почнаа соработката

Новиот тренер на македонскиот ракометен вицешампион Еурофарм Пелистер, Ларс Валтер, денеска го одработи првиот ден како предводник на битолскиот клуб.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close