0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Ето се кандидираше за прв човек на камерунскиот фудбал

- По долго и темелно размислување, одлучив да се кандидирам за претседател на Камерунскиот фудбалски сојуз, поради љубов кон Камерун и страста кон фудбалот, објави Ето.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close