СпортСпорт.СлајдерФудбал

ЕСПН: Рангник доби работна виза, ќе дебитира против Кристал палас в недела

Новиот менаџер на Манчестер јунајтед, Ралф Рангник, доби работна дозвола и сега може да ја започне својата работа како привремен менаџер на Манчестер јунајтед, пренесуваат од „ЕСПН“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close