0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдерБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Ескобар: САД нема да се двоумат да користат санкции за оние кои го дестабилизираат Западен Балкан

Многу е фрустрирачки и контрапродуктивно што политичарите и другите актери ги искористуваат идентитетските теми за да добијат политички поени на сметка на економскиот напредок и регионалното помирување, рече Ескобар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close