0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдерБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Ескобар: На Западен Балкан му се потребни политичари кои се занимаваат со иднината, а не со минатото

- Многу земји постигнаа огромен напредок и се надевам дека заедно со нашите европски колеги ќе успееме да ги убедиме членките дека тие не се толку ризични колку што се можност, рече Ескобар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close