0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Ескалација на фудбалско хулиганство во Белгија

- Мажи со качулки влегоа на теренот. Ова беа воени сцени и сликите се шокантни“, објави РФБА по повод инцидентите на дуелот меѓу Стандард и Шарлерој.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close