0_Магазин.ПорталНаука и технологија

ЕСА: Првиот европски астронаут на Месечината до 2030 година

Ашбахер смета дека целта може да се постигне и дека очекува Месечината во иднина да стане нов економски простор и нов континент.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close