ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

„Ер Франс“ в петок ќе откаже речиси половина летови поради штрајк на контролорите

Покрај тоа, можно е доцнење и откажување летови во последен момент, предупредуваат оттаму во соопштението. За тоа, патниците ќе бидат известени со СМС порака и преку електронска пошта.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close