ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Ерменскиот претседател поднесе оставка

Ерменскиот претседател наведува дека таа одлука ја донел поради фактот што не постојат инструменти за влијание врз внатрешната и надворешната политика.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close