0_Спорт.ПорталОстанатоСпорт.Слајдер

ЕП во одбојка: Словенија и Италија во денешното финале

Во финалето на Европското првенство во одбојка, што заеднички го организираа Полска, Чешка, Естонија и Финска, вечерва од 20:30 часот во Катовице ќе играат Словенија и Италија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close