Дописници МКДОпштински вести

Епископ Партениј посака благословено Ново лето господово

Игуменот на Бигорскиот манастир, епископот г. Партениј Антаниски, во пораката по повод православна Нова година, посака благословено Ново лето господово.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close