0_Магазин.ПорталСцена

Елтон Џон му забележа на Ед Ширан оти ја издаде тајната за идниот заеднички дует

Ширан претходно рече дека идејата за дуетот дошла од Џон, кој му се јавил лани откако неговата песна „Step Into Christmas“ првпат се најде на официјалната топ 10 листа во Велика Британија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close