0_Web_АктуелноДописници СветЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

ЕК започнува кампања за здрав живот за сите

Европската Комисија (ЕК) најави почеток на голема кампања за сензибилизација за водење на здрав живот ширум Европа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close