БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Експлозија во текот на ноќта пред основно училиште во кипарскиот град Лимасол

Импровизиран експлозивен механизам експлодирал во текот на ноќта пред основно училиште во кипарскиот град Лимасол и предизвикал материјална штета, јави дописничката на МИА од Атина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close