0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдерЕвропаЕвропа.ПорталРуско-украинска кризаСвет.Слајдер

Експлозии регистрирани во главниот град на Украина, очевидци тврдат дека имало ракетни напади

Четири експлозии се регистрирани денеска утрото во украинскиот главен град Киев, при што е погоден станбен комплекс во близина на центарот на градот, предизвикувајќи пожар

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close