СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Експлозии и истрели во близина на воената болница во Кабул

Најмалку две силни експлозии одекнаа, а потоа се слушнаа и истрели во близина на воената болница во Кабул

Back to top button
Close
Close