СветСвет.Слајдер

Економист: Тел Авив е најскап град во светот

Главниот град на Израел, Тел Авив е најскапиот град во светот, објави британскиот магазин Економист

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close