0_Магазин.ПорталВидеоМагазинСцена

Езра Милер побара стручна помош оти, вели, имал псхички проблеми

Езра Милер побарал помош за своето психичко здравје, откако се соочи со едно по друго кривично дело.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close