СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Едно лице убиено, петмина ранети во пукотница пред кафеана во Канзас

Едно лице е убиено, а петмина се ранети во пукотница пред кафеана во Канзас, каде како обезбедување работеле полицајци кои не биле на должност.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close