0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталЕкономијаПолитика

Едночасовна пауза во Комисијата за одбрана која расправа за продолжување на кризната состојба

Во собраниската Комисија за одбрана и безбедност, која втор ден расправа за владиниот предлог за продолжување на кризната состојба во енергетиката, е објавена едночасовна пауза.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close