0_Магазин.ПорталСцена

Еди Фалко: Со Гандолфини бевме како две деца што си играат во песок

Таа во новото интервју потсети и дека тие имале слично потекло, па можеби затоа се разбирале така добро.

Back to top button
Close
Close