0_Web_Насловна-слајдерСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Единаесет индонезиски ученици се удавија во извидничка несреќа

Единаесет средношколци се удавија додека се обидувале да преминат река за време на извидничка акција во индонезиската провинција Западна Јава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close