СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Европската Унија загрижена од можен неуспех на преговорите за иранската нуклеарна програма

- Можеби нема да ја видиме завршницата, рече Скуг на состанокот на Советот за безбедност на ОН каде се разговараше за иранскиот нуклеарен договор.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close