БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Европската перспектива на Западен Балкан тема на онлајн Меѓународна конференција во Софија

Европската перспектива на Западен Балкан се дискутира на онлајн Меѓународната конференција во Софија, меѓу организаторите на форумот е и европратеникот Ангел Џамбазки (ВМОРО), јави БТА

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close