0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Европа се враќа во мрачните корона-денови: Заклучувањето е тука, се спомнува полициски час

Бројот на заразени во Европа расте од ден на ден. Само минатиот месец е забележан скок од 50 отсто на бројот на нови случаи во споредба со еден месец претходно.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close