0_Web_АктуелноЕвропаСвет.ПорталСвет.Слајдер

Еврокомесар предупредува дека енергетската сиромаштија во Европа може да се зголеми

Комесарот за работни места и социјални права на ЕУ предупреди дека, додека растат цените, енергетската сиромаштија во Европа се зголемува.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close