СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Евреите почнуваат со славењето на Ханука, Празникот на светлината

Евреите од денеска до понеделник, 6 декември, го слават празникот Ханука.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close