0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталРуско-украинска кризаСвет.Слајдер

Думата следната недела ќе дебатира за анексија на окупираните делови на Украина

Долниот дом на рускиот Парламент, Думата на 29 септември ќе дебатира за присоединување на окупираните делови на Украина, јави руската новинска агенција ТАСС повикувајќи се на неименуван извор

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close