Дописници МКДОпштински вестиПолитички партии

Дука и Поцеста се заблагодарија за поддршката од граѓаните и двајцата најавија победа во вториот круг

На вчерашното прегласување на гласачкото место 0543 во Дебар, ниту еден од кандидатите не го обезбеди потребниот процент од вкупниот број од излезените граѓани на гласање.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close