Политички партии

ДУИ: Рекордно покачување на платите од 15 проценти за наставниците

Демократската Унија за Интеграција го поздравува постигнатиот договор меѓу Владата и Синдикатот за образование, наука и култура.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close