0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Др. Анџелик Кетзи од Јужноафриканската медицинска асоцијација: Заразените со омикрон сојот не се сериозни случаи

-Досега откриените случаи во Јужна Африка не се сериозни, изјави за Би-Би-Си, Анџелик Кетзи, која претседава со Јужноафриканската медицинска асоцијација.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close