БалканСвет.Слајдер

Државните службеници во БиХ најавуваат протести

Вработените на државните институции во Босна и Херцеговина најавија протести за в понеделник пред Собранието на БиХ, соопшти Независниот синдикат на државни службеници и вработени во институциите на Босна и Херцеговина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close