0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Државната обвинителка на БиХ тврди дека пет години е незаконски следена и прислушкувана

Со сигурност знам дека од првиот ден на функцијата сум незаконски следена, шпионирана и набљудувана. И тоа трае веќе пет години. Членовите на меѓународната заедница, исто така, се информирани за се, рече Тадиќ во интервју за „Фајс“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close