0_МИА Истражува.ПорталИзбраноСвет.Слајдер

Дремење, вулкански остров или супа од компири: Што е следно за Ангела Меркел?

По шеснаесет години на чело на Германија, првото нешто што Ангела Меркел сака да го направи по повлекувањето од политиката е „да отспие малку“. Но, што ќе прави после тоа?

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close