ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Драги и Макрон потпишаа договор за интензивирање на билатералните односи

Италијанскиот премиер Марио Драги и претседателот на Франција денеска во Рим потпишаа договор за зајакнување на билатералните односи

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close