0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_МИА Истражува.ПорталАнализаБизнисБизнис.ПорталЕкономија

До стан во Скопје со цела заработувачка од 10 до 17 години, во Дојран со осум, во Крива Паланка со шест

Само еден метар квадратен станбена површина на периферијата на главниот град чини две просечни  плати, а над три плати треба да се одвојат за еден квадрат на најатрактивните локации.  Во градовите од внатрешноста, пак, квадратот е со цена малку над износот на една просечна плата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close