СпортСпорт.СлајдерФудбал

Донарума добитник на „Лав Јашин“ како најдобар голман во изминатата сезона

Џанлуиџи Донарума е годинешниот добитник на наградата „Лав Јашин“ како најдобар голман во изминатата сезона.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close